Festmények és grafikák Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2659307
10145
427
G. Szántó András (?-2002): Fóti dombok, 1999. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 50x70 cm 2659313
10146
427
G. Szántó András (?-2002): Dombok. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 34x62,5 cm 2730501
10147
427
Gaál Domokos (1940-2009): Buda. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (31/100), üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2735917
10148
427
Gábor Marianne (1917-2014): Puskás Tivadar 1845-1893. Rézkarc, papír. Jelzett. 33x24 cm 2728305
10149
427
Gácsi Mihály (1926-1987): Savaria Nyári Egyetem. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×12,5 cm 2724539
10150
427
Gálfy Ernő: Indián törzsfőnök. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5x21 cm 2724536
10151
427
Gálfy Ernő: Indián lovas. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm 2729402
10152
427
24000
Gebhardt István (?-?), működött a XX. században: Kirándulók. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív fa keretben. 40,5x50 cm 2675775
10153
427
Gera Éva(1923-1996): Barokk templom. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fa keretben, 16×30 cm 2404457
10154
427
Gergó József (?-): Rózsa. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 18x12 cm 2517788
10155
427
Ghyczy Dénes (1970-): A legtehetségesebb orr, 1993. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 24×22 cm / 2731975
10156
427
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár és Prihoda István. Üvegezett keretben, 35×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft