Uzsoky jelzéssel: Kanyargó patak. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Uzsoky-jelzessel-Kanyargo-patak-Olaj-karton-Dekorativ-fakeretben-36C39750-cm~II2698656
2698656
10573
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Uzsoky jelzéssel: Kanyargó patak. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 36×50 cm
: pk