Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
22 000Ft 59,46EUR, 64,71USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Ibos (?) Károly jelzéssel, XX. sz. közepe: Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.