Azonosítatlan jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, karton. Fa keretben. 4... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Azonositatlan-jelzessel-Virag-csendelet-Olaj-karton-Fa-keretben-44x37-cm~II2725511
2725511
10720
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Azonosítatlan jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, karton. Fa keretben. 44x37 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: