Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2733186
10549
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Arcok, fejek (tanulmány). Olaj, farost. Kissé sérült. Fakeretben, 41x51 cm 2733541
10550
427
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok (Freskóterv?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 17×25 és 12x25 cm 2732848
10551
427
Jelzés nélkül: Női félakt. Pasztell, papír, 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. 2727275
10552
427
Olvashatatlan (Hamvas?) jelzéssel: Tabáni látkép, háttérben a Gellért-heggyel. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 33x43 cm 2734612
10553
427
Matteo jelzéssel: Marylin Monroe portréja. Olaj, vászon, kartonon, jelzett a hátoldalán, fakeretben. 50x40 cm. 2685941
10554
427
Hincz Gy jelzéssel: Aranyalma. Vegyes technika, papír, keret nélkül, 43x61 cm 2685942
10555
427
Arató István jelzéssel: Színes kompozíció. Tempera, papír, keret nélkül, 42x59 cm 2685943
10556
427
NSK 99 jelzéssel: Nyár és déli szél. Olaj, farost. 48x48cm 2609104
10557
427
Pólya Tibor jelzéssel: Férfi portré Vegyes technika, papír Üvegezett keretben 10x11 cm 2735828
10558
427
D Emil jelzéssel: Három gyerek az ágyban, 1925. Akvarell, papír. 20x28 cm 2734113
10559
427
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Nyomat, paszpartuban, 14×18 cm 2734102
10560
427
Bortnyik Sándor (1893-1976): Kiáltás, linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11,5×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft