Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2734108
10561
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kondor Béla (1931-1972): Lincselés, fametszet, jelzés nélkül, paszpartuban 12x15 cm 2734119
10562
427
Kondor Béla (1931-1972): Áldozat. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm 2734116
10563
427
Kondor Béla (1931-1972): Megbeszélés. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm 2734091
10564
427
Reich Károly (1922-1988): Illusztráció, ofszet nyomat paszpartuban, utólagos jelzéssel, 12×16 cm 2691870
10565
427
Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm 2692017
10566
427
24000
R Fischer jelzéssel: Hullámok. Olaj, vászon, fakeretben. 40x80 cm 2692012
10567
427
MT jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, fakeretben. 32,5x27 cm 2645912
10568
427
26000
Hiller jelzéssel: Német falusi utca. Olaj, vászon. 70x90cm 2695126
10569
427
Szalay J jelzéssel, feltehetően 1910-40 körül működött magyar festő: Csendélet. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 28×34 cm 2695123
10570
427
4600
Nagy G jelzéssel: Vízparti séta. Olaj, vászon, apró sérüléssel (lyukkal), 24×36 cm 2676735
10571
427
Zórád Géza jelzéssel: Der K. u. k. Hundsfotograf. Ceruza, papír. Üveg mögött. 24x30 cm 2698642
10572
427
Nyáry jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 35×44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft