Herendi fedeles tégely. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 6,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-fedeles-tegely-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-d-6-5-cm~II2720494
2720494
11212
426
Leírás: Herendi fedeles tégely. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 6,5 cm
: karap_norbert