Militária

Tételek száma: 65

1869-1914. Arany Érdemkereszt aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés MAYERS SÖH - IN WIEN gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, eredeti szalagon, kardokkal T:2 zománchibák Hungary 1869-1914. Golden Merit Cross gilt, enamelled bronze decoration with ribbon and with makers mark MAYERS SÖH - IN WIEN and with star mark C:XF enamel errors  NMK 220.
32702.

1869-1914. "Arany Érdemkereszt" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés "MAYERS SÖH - IN WIEN" gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, eredeti szalagon, kardokkal T:2 zománchibák Hungary 1869-1914. "Golden Merit Cross" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon and with maker's mark "MAYERS SÖH - IN WIEN" and with star mark C:XF enamel errors NMK 220.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1873. Hadiérem bronz katonai érdemérem fül és mellszalag nélkül T:2-,3
32703.

1873. "Hadiérem" bronz katonai érdemérem fül és mellszalag nélkül T:2-,3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja használt állapotban Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in used condition NMK 231.
32704.

1873. "Hadiérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja használt állapotban Hungary 1873. original ribbon of the "Military Medal" decoration in used condition NMK 231.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
32705.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
32706.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF patina NMK 249.
32707.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error NMK 249.
32708.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32709.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés, modern vörös mellszalaggal T:2 kissé kopott aranyozás  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration with modern red ribbon C:XF slightly worn gold plating  NMK 269.
32710.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés, modern vörös mellszalaggal T:2 kissé kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with modern red ribbon C:XF slightly worn gold plating NMK 269.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 133.
32711.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 133.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon Sign.:Tautenhayn C:XF  NMK 137.
32712.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon Sign.:Tautenhayn C:XF NMK 137.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 kopott ezüstözés Hungary 1916. Charles Troop Cross silver plated Zn decoration with original ribbon C:XF worn silver plating NMK 295.
32713.

1916. "Károly-csapatkereszt" ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 kopott ezüstözés Hungary 1916. "Charles Troop Cross" silver plated Zn decoration with original ribbon C:XF worn silver plating NMK 295.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft