Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
2 800Ft 7,57EUR, 8,24USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas aranyozott Al emlékérem (45mm) T:1- kissé kopott aranyozás, kis ph