Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 57
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2695958
11637
426
Sculptures, statuettes, plaques
Pataky Jenő (1914-1996.) színművész jelzett bronz emlékérem Thália maszkokkal. 1994. d: 35 mm 2722600
11638
426
2 db afrikai fafaragás, XX. sz. közepe-vége, falra akasztható, h: 21 és 22 cm 2660682
11639
426
Afrikai fafaragás, márvány talapzaton, kopott, m: 28 cm 2715231
11641
426
Puttó fali dísz, faragott fa, kézzel festett, kopott 16x14 cn 2715413
11642
426
2715145
11643
426
Madonna és Jézus. Fafaragvány, falra akasztható 37 cm 2723499
11644
426
Básztet egyiptomi macskaistennő szobor, csontőrlemény, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2722604
11645
426
1975 Igor herceg (Knyaz Igor), szovjet vörösréz fali dombormű, hátoldalán etikettel jelzett, kis kopásnyomokkal, 46x21 cm 2718819
11646
426
Kolozsváry jelzéssel: Tisza István portréja. Réz plakett, fára applikálva, falra akasztható, 12x10 cm (teljes méret: 26x17 cm) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft