Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 57
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2724021
11601
426
Sculptures, statuettes, plaques
Kínai bronz bölcs, jelzés nélkül, antikolt, m: 16 cm 2667268
11602
426
Kínai női figura, jelzés nélkül, antikolt halcsont őrlemény, jelzés nélkül, m: 36 cm 2710334
11603
426
Rajki László (1939-): ,,Jókai színház legjobb főiskolai hallgató 1998" Gipsz öntőforma / negatív, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 2667304
11604
426
7500
Harmonikás, faragott fa szobor, m: 38 cm 2723807
11605
426
Hafner (Antal) Arnold (?-?): Könyörgés. Bronz relief, jelzett, 13,5x13cm 2722190
11606
426
Bronz női akt szobor rögzítő lyukkal 24 cm 2353978
11607
426
Bibliás lány. Műgyanta őrlemény szobor 24 cm 2717918
11608
426
Barro Art absztrakt kerámia szobor Mázas kerámia, matricával jelzett. 23 cm 2722179
11609
426
Elefánt spiáter szobrok párban, egyik kissé sérült 11x8 cm 2722186
11610
426
Bronz oroszlán fa alapon 16x11 cm 2722017
11611
426
Bali szobor, sárkány, labdával. Műgyanta és gipsz öntvény. Kézzel festett. 20 cm 2523995
11612
426
Nagy méretű keleti faragott fa fali dísz. 41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft