cca 1950-1990 3 db dekoratív japán kép, ofszet nyomat, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000004/cca-1950-1990-3-db-dekorativ-japan-kep-ofszet-nyomat-papir-jelzett-a-nyomaton-Uvegezett-fak~II2720205
2720205
14608
426
Printed Materials
Leírás: cca 1950-1990 3 db dekoratív japán kép, ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 16x6,5 cm
: karap_norbert