cca 1900 Vadászkastély parkjában. Nyomat, papír, jelzés nélkül, sérült... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000004/cca-1900-Vadaszkastely-parkjaban-Nyomat-papir-jelzes-nelkul-serult-Dekorativ-uvegez~II2699549
2699549
14454
426
Printed Materials
Leírás: cca 1900 Vadászkastély parkjában. Nyomat, papír, jelzés nélkül, sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 40x52 cm
: pk