Die Olimpischen Spiele in Los Angeles 1932. Diese Chronik der X. Olympischen Spiele zu Los Angeles Im Jahre 1932. Altona-Bahrenfeld, 1932.. Reemtsma Cigarettenfabriken. Cigarettakép gyűjtő album, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Teljes!/