1935 Színházi Élet 35. sz., szerk.: Incze Sándor, Bp., Athenaeum-ny.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000004/1935-Szinhazi-Elet-35-sz-szerk-Incze-Sandor-Bp-Athenaeum-ny-144-p-szamos-fekete-feh~II2719088
2719088
14541
426
Printed Materials
Leírás: 1935 Színházi Élet 35. sz., szerk.: Incze Sándor, Bp., Athenaeum-ny., 144 p., számos fekete-fehér fotóval, kissé sérült borítóval
: sza