1857 Politikai ujdonságok III. évf. 34. sz., 1857. aug. 26., szerk.: P... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000004/1857-Politikai-ujdonsagok-III-evf-34-sz-1857-aug-26-szerk-Pakh-Albert-Pest-Landerer-~II2719807
2719807
14420
426
Printed Materials
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 1857 Politikai ujdonságok III. évf. 34. sz., 1857. aug. 26., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
: ekb