1857 Politikai ujdonságok III. évf. 33. sz., 1857. aug. 19., szerk.: P... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000004/1857-Politikai-ujdonsagok-III-evf-33-sz-1857-aug-19-szerk-Pakh-Albert-Pest-Landerer-~II2719804
2719804
14422
426
Printed Materials
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 1857 Politikai ujdonságok III. évf. 33. sz., 1857. aug. 19., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
: ekb
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: