Bolhapiac Tételek száma: 489
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2681402
11810
426
Flea Market
Háromágú fali réz gyertyatartó, h: 36 cm 2681398
11811
426
Flea Market
Régi fém széthúzható edénytartó 2680038
11812
426
Flea Market
11 db komolyzenei CD közötte duplák, bontatlanok 2680043
11813
426
34000
Flea Market
60 db könnyűzenei pop-rock műsoros CD 2680046
11814
426
11000
Flea Market
44 db dupla és hármas zenei CD 2719612
11815
426
Flea Market
III. sz mentős láda, kopott, h: 40 cm 2719621
11816
426
Flea Market
4 darabos kiöntő garnitúra, ezüstözött fém, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 9-24 cm 2719673
11817
426
Flea Market
Réz löveg váza, kopott, m: 38,5 cm 2719727
11818
426
Flea Market
Ónix öngyújtó, fém szerelékekkel, m: 11 cm 2719751
11819
426
Flea Market
3 db csipke terítő, 90x45, 84x30m, d: 100 cm 2719761
11820
426
Flea Market
Szlovák gyapjú hímzett terítő, 110x100 cm 2719763
11821
426
Flea Market
Keresztszemes terítő 100x100cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft