Bolhapiac Tételek száma: 489
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2715382
11957
426
Flea Market
Sarges vitorlás makett. Fa, vászon. 30 cm 2715423
11958
426
Flea Market
Fűleki öntöttvas húsdaráló, jelzett 2715427
11959
426
Flea Market
Fa ládika kulccsal. Fa, lakkozott 16x24 cm 2715430
11960
426
Flea Market
Régi fodrász, hajvasaló készlet 2715616
11961
426
Flea Market
2 db kínai San Yung finom fafaragás 12-16 cm 2715773
11962
426
Flea Market
Nyeles hamutartó. Jelzett ón d: 11 cm 2715794
11963
426
Flea Market
Vadász témájú asztali dohányzó készlet. Fa, faragott fa, üveg betéttel. 20 cm 2713984
11964
426
Flea Market
Elefántokat ábrázoló faragott szaru fali dísz réz rátéttel. Nagy méretű 35 cm 2713985
11965
426
Flea Market
Elefántokat ábrázoló faragott szaru fali dísz réz rátéttel. Nagy méretű 38 cm 2714058
11966
426
Flea Market
Nagy méretű bőr levelező mappa. Kulccsal. zárral. 30x40 cm 2714616
11967
426
Flea Market
Erdinger korsó 6 db eredeti csomagolásban 25 cm + tálca csomagolva 2714614
11968
426
Flea Market
Staropramen pohár 6 db eredeti csomagolásban 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft