15013.
426. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Achtzenhte Auflage; Unteritalien und Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Siebzehnte Auflage.; Leipzig, 1911-1936, Karl Baedeker. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült.