Torma József: Oklevelészeti naptár (Calendarium diplomaticum). A középkori, főleg hazai okleveleken előforduló keltek meghatározására dolgozta és összeállította - -. A szerző halála után kiadta Torma Károly. Kolozsvár, 1879., K. Papp Miklós, 2+30+LXVI p.+2 (kihajtható mellékletek) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzéssel.