1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Társadalmi mozgalmak Magyarországon. (Kemény G. Gábor, Ortutay Gyula, Wesselényi Miklós és mások tanulmányai). Századok és Tanulságok. Szerk.: Hegedűs Géza. Bp., 1946, Anonymus (Révai-ny.), (4)+391 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.