https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000009/Fuchs-Eduard-Az-ujkor-erkolcstortenete-I-II-kotet-Bp-en-Vilagirodalom-kiadas-Masod~II2715491
2715491
15723
426
Books: History
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-II. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Második kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borÃtón kopásnyomokkal, a II. kötet elülsÅ‘ tábláján kis sérüléssel. Az I. kötet az 1677. számú számozott példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg