Könyvek: Történelem

Tételek száma: 144

15708.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Servi, Katerina: Griechische Mythologie. Athen, 1997, Ekdotike Athenon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németh Andor: A párisi kommün (1871). Bp., 1932, Pantheon, 258+(2) p. + 1 t. (kihajtható térkép). Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
15710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horváth Miklós: 1956 hadikrónikája. Bp.,2003.,Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15711.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15712.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15713.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Társadalmi mozgalmak Magyarországon. (Kemény G. Gábor, Ortutay Gyula, Wesselényi Miklós és mások tanulmányai). Századok és Tanulságok. Szerk.: Hegedűs Géza. Bp., 1946, Anonymus (Révai-ny.), (4)+391 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
15714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11 db az 1956-os forradalommal kapcsolatos könyv: Ellenforradalom Magyarországon 1956; Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-II. (a II. kötet két példányban); In memoriam Nagy Imre - Emlékezés egy miniszterelnökre; Szász Béla: Minden kényszer nélkül; Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre; Egy vereség diadala - A forradalom története; Király Béla: Honvédségből Néphadsereg; Az 1956-os magyar forradalom; Ember Mária: A halálvonat artistái és más történelmi interjúk; Ezerkilencszázötvenhat, te csillag - A forradalom és szabadságharc olvasókönyve. Vegyes állapotban.
15715.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar várak. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15716.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Erdélyi Férfiak Egyesülete (Kir. M. Egyetemi Ny.), 1 t. + 413+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel
15717.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szakály Ferenc: Buda visszafoglalásának emlékezete 1686. Bibliotheca Historica. Bp., 1986, Európa. Somogyi Győző rajzaival, Gyarmathy László fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15718.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Larousse World Mythology. Edited by Pierre Grimal, professor at the Sorbonne. London,1984,Hamlyn. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15719.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft