Könyvek: Technika

Tételek száma: 20

A nyomdászmester. Vezérfonál a nyomdaipari mestervizsgákhoz. Bp., é.n. Budapesti Sokszorosítók Ipartestülete. 230p. + XV. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben
17192.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
17193.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Csúrik János-Buthy János: A lokomobil-gőzkazánfűtő és gőzgépkezelő. Kazánfűtők, géptulajdonosok és géptulajdonosok és vizsgázók részére. Bp., 1918., Szerzői kiadás,(Szeged, Engel Lajos-ny.), 172 p. Második, bővített kiadás. +Naszályi József: A stabil gőzkazánok és gőzgépek gyakorlati tankönyve. Kazánfűtők, gőzgépkezelők, üzemvezetők, gyárosok, stb. Valamint az állami ipari szakiskolákban rendszeresített tanfolyamok részére. Szekszárd, (1918.), Molnár-ny., 10+275+1 p.+1 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblán kis sérülésnyommal.
17194.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17195.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Energiagazdálkodási statisztikai évkönyv 1965. Bp., Orsz. Energiagazdálkodási Hatóság. Kiadói vászonkötésben
17196.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17197.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17198.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17199.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1935., Auto és Motorújság. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen szakadással, pár lapon bejelöléssel.
17201.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17202.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17203.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft