17323.
426. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 400 Ft
Wilhelm Hauff: Mesék./Märchen. Ford.: Szinnái Tivadar, Bernáth Istváb. Bp.,1957,Corvina. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen és a hátsó táblán kis sérülésekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.