Könyvek: Judaika

Tételek száma: 24

Magyar Zsidó Almanach. I. évfolyam. Szerk.: Dr. Patai József. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomda. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé sérült borítóval
17223.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kőrösy Ferenc: Egy asszimiláns zsidó cionizmusa. A szerző, Szántói Kőrösy Ferenc/ (Francis de Korosy (1906-1997) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1944,(Springer Gusztáv-ny.), 95 p. Tűzött papírkötés, foltos, megviselt állapotban.
17224.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Cecil Roth: Zsidó középkor. Javne Könyvek 11. Bp.,[1943.], Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége, 163 p. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
17225.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17226.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Mezey Ferenc: Rajzok a magyar zsidó életből. Népszerű Zsidó Könyvtár 15. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1925,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Globus-ny.], 45+3 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval.
17227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db judaika témájú minikönyv: Jewish feasts + Judaika imakönyv
17228.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Benoschofsky Ilona: Magyarországi zsidó művészet (h. n., é. n.). Számozott (74/100), valódi bőrkötésben
17229.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
17230.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
17231.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Scheiber Sándor 2 könyve: Scheiber Sándor: Folklór és tárgytörténet. III. köt. Bp., 1984, Magyar Izraeliták Országos Képviselete, 623 p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban. + A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17232.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
László Károly: Az út Auschwitz felé. Tóparti nyaralás. Bp., 2004., Mundus. Kiadói kartonált papírkötés,
17233.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lebovits Imre: Zsidótörvények - zsidómentők. Bp., 2007., Ex Libris. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17234.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft