5 000 Ft
[Kovachich József Miklós (1798-1878)] Josepho Nic. Kovachich: Epicrisis documentorum diplomaticorum seu de valore instrumentorum literalium. Pestini, 1817., Trattner, XXXIII+XII, 13-287 p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, javított címlappal, néhány kissé foltos lapokkal.