Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 13

17288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17289.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Curas, Hilmar: Erleichterte und durch lange Erfahrung verbesserte Französische Grammatik. [...] Berlin, 1786, Friedrich Nicolai, (12)+464+(12) p. Német és francia nyelven. Modern kötésben, kissé foltos lapokkal.
17290.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
[Shaw, George Bernard (1856-1950)]: The Complete Plays of Bernard Shaw. London, 1931, Constable and Co. Ltd., (6)+1131 p. Első kiadás. Angol nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészbőr-kötésben, a borítón és a gerincen kisebb kopásnyomokkal, néhány kis felületi sérüléssel, néhány lapon kis lapszéli szakadással. /  First edition. In full leather-binding, with minor wear.
17291.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Johann Michael von Loen: Der redliche Mann am Hofe. Faksimiledruck nach der Ausgabe von 1742. Mit einem Nachwort von Karl Reichert. Stuttgart, 1966, J. B. Metzlersche Verlagsbuchhandlung. Reprint kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17292.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17293.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
[Fouillée, Augustine] G. Bruno: Le tour de la France par deux enfants. Devoir et patrie. Paris, 1886, Eugene Belin et Fils, (4)+508 p. Rengeteg szövegközi illusztrációval. Francia nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült, javított lappal.
17294.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Busch, Wilhelm: Herr und Frau Knop.: Heidelberg, 1876 Verl. von Fr. Basserman, Javított papírkötésben, kissé foltos lapokkal
17295.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Shakespeare, William: The Dramatic Works of William Shakspeare, from the Text of Johnson, Steevens, and Reed. With the Preface of Dr. Johnson and a Copious Glossary. London-Edinburgh, 1855, T. Nelson and Sons, 1 t. (a szerző acélmetszetű portréja) + XIV+964 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói bordázott gerincű, dombornyomott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
17296.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rudyard Kipling: The jungle book. With illustrations by J. L. Kipling, W. H. Drake, and P. Frenzeny. London, 1903., Macmillan. Angol nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17297.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Anthony Flew: A Dictionary of Philosophy. Revised Second Edition. New York, 1984, St. Martins Griffin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17298.

Anthony Flew: A Dictionary of Philosophy. Revised Second Edition. New York, 1984, St. Martin's Griffin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Aristote: Éthique de Nicomaque. [Arisztotelész: Nikomakhoszi etika]. Paris, 1965, Garnier-Flammarion. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17299.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft