Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 351

Németh Júlia: Kolozsvár - Mű-Hely-Szín. Erdélyi Művészet könyvek. A szerző, Németh Júlia (1948- ) erdélyi magyar újságíró, néprajzkutató, műkritikus által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Székelyudvarhely, 2008, Litera - Veres. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés
16584.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16585.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Banner Zoltán: Mohy Sándor. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészeti író által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1982, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér és színes reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
16586.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Divis, Jan, Markenzeichen auf Silber. [Ezüst fémjelek]. Prága, 1978, Artia. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16587.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Urbányi János: A reklám kézikönyve. Kereskedelmi Szakoktatás Könyvtára 5. Bp., (1930), Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete (Biró Miklós-ny.),184+(8) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal, régi intézményi bélyegzővel.
16588.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16589.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bibliotheca Corviniana. Összeáll.: Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára, Szántó Tibor. Bp., 1967, Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Ajándékozási sorokkal Liska Dénes (1927-2012) író, dramaturg, a Szabó család atyja névjegykártyáján.
16590.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Katona Anikó (szerk.): Art deco Budapest. Posters, lifestyle and the city (1925-1938).Bp., 2022, Szépművészeti Múzeum - Magyar Nemzeti Galéria. Angol nyelven 320 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, zsugorfóliában. / In English languague
16591.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Bp., (2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban, kissé szakadt zsugorfóliában.
16592.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
16593.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Nagy Vera: A hódmezővásárhelyi majolikatelep. Múzeumi Műhely 7. Hódmezővásárhely, 2012, Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16594.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16595.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft