2 000 Ft
Vezércsillagok vagyis velős mondatok és költői gondolatok. Honi és külföldi remekírók műveiből. Bp., 1881., Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, egy kijáró és egy hiányzó lappal (183/184.)