Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1907, Athenaeum, XV+454+2 p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.