Puskás Imre (1933 - ): Téli táj. Olaj, farost, jelzett kopott fakeretb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Puskas-Imre-1933-Teli-taj-Olaj-farost-jelzett-kopott-fakeretben-34x63cm~II2704101
2704101
10284
426
Leírás: Puskás Imre (1933 - ): Téli táj. Olaj, farost, jelzett kopott fakeretben, 34x63cm
: pk