Petykó, Lujza (1896-1931): Aratók. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Petyko-Lujza-1896-1931-Aratok-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-fakeretben-10C39712-5-cm~II2719236
2719236
10273
426
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Petykó, Lujza (1896-1931): Aratók. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 10×12,5 cm
: karap_norbert