Pataky Ferenc (1897-?): Rómeó és Júlia. Pasztell, papír, jelzett, lap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pataky-Ferenc-1897-Romeo-es-Julia-Pasztell-papir-jelzett-lap-szele-kisse-serult-6~II2720568
2720568
10267
426
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Pataky Ferenc (1897-?): Rómeó és Júlia. Pasztell, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 60x47,5 cm
: nagy_andras