Fajó János (1937-2018): Piskóták I., 1975. Szitanyomat, papír. Jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fajo-Janos-1937-2018-Piskotak-I-1975-Szitanyomat-papir-Jelzett-szamozott-1528-SC3~II2723212
2723212
10079
426
95000
Leírás: Fajó János (1937-2018): Piskóták I., 1975. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (15/28.). Sérült (kisebb lyukkal, lapszéli törésekkel). Lapméret: 70x70 cm
: karap_norbert