10000.
426. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
4 000 Ft
23
Agárdi Soós Lajos (működött a XX. sz elején-közepén): Virágok az ablakban (Ãœvegablak terv?). Vegyes technika, papÃr, jelzés nélkül. Hátoldalán 1941-ben, munkásságának 25. évfordulóján rendezett gyűjteményes kiállÃtásának raglapjával. Ãœvegezett, kissé sérült fakeretben, 23,5x28 cm