Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
50 000Ft 135,14EUR, 147,06USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélküll, magyar festő, 1900 körül: Történelmi jelenet (vázlat). Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, vakrámán Dragula Antal pécsi képkeretező XX. sz eleji címkéjével. 39×80 cm