Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625449
10444
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Tardos jelzéssel, Renoir után: Folyóparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm 2701051
10445
426
Nagy Oszkár jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, sérült. 60x50 cm 2361251
10446
426
3800
KS jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 56,5x42,5 cm 2362392
10447
426
4800
Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm 2361306
10448
426
4400
Pordác (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton. Jobb alsó sarka kissé sérült. Fa keretben. 52,5x65 cm 2584448
10452
426
5500
Békefi jelzéssel: Nápolyi táj. Szén, papír, üvegezett fakeretben, 50x34cm 2717258
10453
426
Récei Gy. jelzéssel, XX. sz. eleje: Aratás. Olaj, fa, kissé sérült. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben. 15,5x20 cm 2717255
10454
426
Récei Gy. jelzéssel, XX. sz. eleje: Gólyák. Olaj, fa, kissé sérült. 15,5x20,5 cm 2717252
10455
426
8500
O. Haske v, O. Laske elzéssel, XX. sz. első fele: Virágos tópart. Akvarell, papír. Dekoratív, régi üvegezett fakeretben. 3,0x23,5 cm 2362484
10456
426
15000
Nagy Sándor Zoltánné Teri jelzéssel: Havas táj. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült fa keretben. 30,5x81 cm 2456430
10457
426
Orosz G. jelzéssel: Kompozíció
akril, papír
48x36cm 2670942
10458
426
Deli Antal jelzéssel: Templomtorony. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 39x52 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft