Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2655488
10471
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
W.M. jelzéssel: Ló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17x11cm 2720987
10472
426
15000
Duiker jelzéssel: Virágözön. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x30 cm 2720972
10473
426
Csikós L. jelzéssel: Vízparti fények a Balatonon. Rézkarc, papír, 15,5x20 cm 2720615
10474
426
15000
Neogrády László jelzéssel: Téli táj. Olaj, kasírozott vászon. Sérült fa keretben. 60x80 cm 2714066
10475
426
Kuracsai Lajos: Tájkép. Ceruza, papír, jelzett, 28x40 cm 2718096
10476
426
Valyóné jelzéssel: Halálos vágta (másolat). Akvarell, papír, kissé foltos. Dekoratív, üvegezett keretben, 27,5x41 cm 2698618
10477
426
Molnár C. Pál (1894-1981): Kisded. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 16,5×11,5 cm 2681233
10478
426
Wiegand jelzéssel: Sivatagi romok. Olaj, fémlemez kartonon, kopásnyomokkal, 12x8,5 cm 2666680
10479
426
Újváry Lajos (1925-2006): Lovran. Tus, papír. Jelzett. 24x16cm 2701374
10480
426
Besnyő D. jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 18x24 cm. 2502561
10481
426
100
Lekéry jelzéssel: Fatörzs. Olaj, farost. Sérült fakeretben. 39x29cm 2713947
10482
426
Suhajda E. jelzéssel: Indián lány. ceruza, papír, jelzett, keretben 36x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft