Üvegtárgyak Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2665775
11550
425
8500
Glass-objects
Karneválüveg, tálka, öntött, irizáló réteggel festett üveg, Egyesült Királyság, Fenton. Hibátlan. Jelzés nélkül. D: 16,5 cm 2704541
11551
425
14000
Glass-objects
Antik bíborpácolt sörös korsó, ón fedővel, porcelán betéttel, csorbával, kopott, m: 15,5 cm 2704547
11552
425
14000
Glass-objects
Venini fazoletto üveg váza, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2704598
11553
425
Glass-objects
Lalique jelzéssel, savmaratott üveg hölgy, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2626884
11554
425
Glass-objects
Ólomkristály bólés készlet, szép állapotban. 2686803
11556
425
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan, m: 31 cm 2709963
11557
425
Glass-objects
Bordó ólomkristály váza / serleg, jelzett ezüst (Ag) talppal, m: 18,5 cm 2708688
11558
425
Glass-objects
Kínai üvegcse, belülről kézzel festett, hibátlan, m: 9,5 cm 2690496
11559
425
Glass-objects
Antik, fehér, kalcedonüveg bonbonier, formába fújt, sav maratott, tűziaranyozott bronz szerelékkel, erősen kopott, 1880 körül, d: 13 cm 2675475
11560
425
Glass-objects
Muránói lapra csiszolt sommerso váza, kis kopásnyomokkal, minimális csorbával, m: 12,5 cm 2702160
11561
425
Glass-objects
Zawiercie lengyel talpas borospohár, 6 db, ólomkristály, etikettel jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 2703454
11562
425
Glass-objects
Strömberg's svéd design váza, gravírozott felirattal, hibátlan, etikettel jelzett, m: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft