Japán teáskészlet, tájképekkel díszítve, a csészék alján domborműves gésa fejjel (5 db csésze + 6 db alj, hiányos). Részben kézzel festett, az aljak jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, csésze d: 10 cm, m: 5 cm