Artur Pohl: Münzzeichen und Meisterzeichen auf ungarischen Münzen des Mittelalters 1300-1540 (Vegyes-házi Denárok Verde és Mesterjegyei 1300-1540). Akadémia Kiadó, Budapest, 1982. Használt, de jó állapotú könyv, a külső papírborító viseltes, a lapéleken koszfolt.
Artur Pohl: Ungarische Goldgulden des Mittelalters 1324-1540 (A középkori magyar aranyforintok). Akademische Druck-u. Verlagsanstalt, Graz, 1974. Használt, de nagyon jó állapotú könyv, a borítón pár kisebb benyomódás, a védőborító hiányzik.
Rádóczy Gyula: Legújabb kori magyar pénzek (1892-1981). Corvina kiadó, Budapest, 1984. Használt, de jó állapotban, a a szerző által névre szólóan dedikálva.
Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek (1848-1992). Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, 1992. A külső papírborítón pár kis kopás, egyébként újszerű állapotban
Rádóczy Gyula: Legújabb kori magyar pénzek (1892-1981). Corvina kiadó, Budapest, 1984. Használt, de jó állapotban, a könyvön belül pár helyen tollal való kiemelés található
Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban - A Magyar Királyi Honvédség és a Leventemozgalom jelvényei 1938-1945. Monarchia kiadó, Budapest, 2009. Újszerű állapotban, pár lapszélen kis folt.
Sipos András: A Magyar Királyi Csendőrség egyenruházata és felszerelései 1920-1945. HK Hermanos Kiadó, Szeged, 2010. Újszerű állapotban, a külső védőborítón karc, sérülés.
Tóth János: Ferenczy Béni éremművészete. Ferenczy Család Művészeti Alapítvány, Budapest, 2016. Újszerű állapotban, benne a könyvbemutató meghívójával, az első oldalon a szerző névre szóló dedikálásával.
Török Pál: Magyarországi Érem- és Plakettművészet 1850-1945. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 2011. Használt, de nagyon jó állapotban, a borítón kisebb sérülések.