Besenyi Gábor: Vérrel elnyert jutalmak - Német katonai kitüntetések és jelvények 1936-1945. Monarchia Numizmatika Bt. 2014. Bontatlan, fóliázott kötet.
Bóna Endre: Medicina in Nummis Szegediensis - Szegedi vonatkozású orvos-gyógyszerész történeti emlékek. Szeged, 1986. Használt, szép állapotban, az első oldalon a szerző által névre szóló dedikáció, a védőborító kopott, szakadozott. .
Dr. Bóna Endre: Fény - Árnyék - Egészség. Művészet és Orvostörténet. Innovapress & Innovariant, Szeged, 2002. Újszerű állapotban, a borítón kis benyomódás, folt.
Csoma Mária: Medicina in Nummis - Magyar orvosi érmek katalógusa 1974-1994. Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár, Budapest, 2000. Újszerű állapotban, a borítón kis kopás, sérülés.
Fekete Ferenc - Baum Attila: A magyar királyság kitüntetései 1920-1945, III. kötet. HK Hermanos Kiadó, Szeged, 2010. Használt, de nagyon szép állapotban, a keményfedeles borító hátoldalán karcok, kis benyomódás.
Gosztonyi József - dr. Mészáros István: Magyar és magyar vonatkozású érmek mesterjegyei - 2. javított és bővített kiadás. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest 2000. Használt, de jó állapotban, a borítón kis gyűrődések.
Dr. Gömör Béla: Emlékérem-könyv. 120 emlékérem kultúrtörténeti háttere. GMR Reklámügynökség, Budapest, 2002. Gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói papírkötéssel. A szerző által névre szólóan dedikálva. Újszerű állapotban
Hermann Attila: "Él magyar, áll Buda még!" - A magyar Szent Korona országaiból sorozott lovashadosztályok és dandárok, huszár- és ulánusezredek, rohamfélezredek jelvényei a Nagy Háborúban. Népművelők Hajdú-Bihar Megyei Egyesülete, Hajdúszoboszló, 2016. Bontatlan, fóliázott kötet.
Hermann Attila - Szanyi Miklós: "Csak előre, édes fiam..." A magyar Szent Korona országaiból sorozott gyaloghadosztályok, ezredek és zászlóaljak jelvényei a Nagy Háborúban. Nemzeti Művelődési Intézet, Budapest, 2015. Bontatlan, fóliázott kötet.
Hermann Attila: "Félre a halállal, előre rohamzászlóalj!" - Az Osztrák- Magyar Monarchia elit katonáinak jelvényei a Nagy Háborúban. Népművelők Hajdú-Bihar Megyei Egyesülete, Hajdúszoboszló, 2019. Bontatlan, fóliázott kötet.