19063.
425. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Ezüst (Ag) nyelű régi evőeszköz készlet, 6 db kés (LWN jelzésű pengével) + 6 db villa. Jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, kettő sérült nyéllel, h: 18 - 21 cm