cca 1900-1940 A Vág-Szerdahelyi Prepeliczay család címere. Színezett n... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500020/cca-1900-1940-A-Vag-Szerdahelyi-Prepeliczay-csalad-cimere-Szinezett-nyomat-papir-serult-C3~II2702995
2702995
13158
425
Historical documents, manuscripts
Leírás: cca 1900-1940 A Vág-Szerdahelyi Prepeliczay család címere. Színezett nyomat, papír, sérült. Üvegezett, sérült fakeretben. 23,5x17 cm
: pk