13156.
425. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
1881 Festészeti boncztan. Á. Székely Bertalan történelmi festész és tanár előadásai nyomán közli Ruby Miroszláv rajztanárjelölt. Bp., 1881, Rajztanárképezdei Társaskör (Beck F.-ny.), 159+(1) p. Litográfiai úton sokszorosított jegyzet, kézirat. Kissé sérült lapokkal, fűzés nélkül, korabeli félvászon mappában.