11924.
425. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm