https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 92

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Stopper és zsebórák, alkatrésznek, összesen 5 db.
11980.

Stopper és zsebórák, alkatrésznek, összesen 5 db.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Slava szovjet ébresztős vekker, működik, d: 8 cm
11981.

Slava szovjet ébresztős vekker, működik, d: 8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
6
Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 jelzett szerkezet. Egyedi fémjelzett arany tok, pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950s.
11982.

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 jelzett szerkezet. Egyedi fémjelzett arany tok, pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Amazfit T-Rex Pro - strapabíró intelligens okosóra saját dobozában, 15 katonai bizonyítvány, vízállóság 10ATM, akkumulátor-üzemidő 18 napig, 1,3 AMOLED kijelző, automatikus edzésfelismerés ExerSense, barométer, iránytű, GPS, GLONASS, Galileo, SpO2 vér oxigénellátás-figyelő, több mint 100 sportmód, alvásminőség-monitor, PAI, 24/7 pulzusmérés, értesítések, időjárás, zenelejátszás-vezérlés és még sok más.
11983.

Amazfit T-Rex Pro - strapabíró intelligens okosóra saját dobozában, 15 katonai bizonyítvány, vízállóság 10ATM, akkumulátor-üzemidő 18 napig, 1,3" AMOLED kijelző, automatikus edzésfelismerés ExerSense, barométer, iránytű, GPS, GLONASS, Galileo, SpO2 vér oxigénellátás-figyelő, több mint 100 sportmód, alvásminőség-monitor, PAI, 24/7 pulzusmérés, értesítések, időjárás, zenelejátszás-vezérlés és még sok más.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Rayond Weil női kvarc karóra. Aranyozott fém. Jelzett, garancia kártyával, eredeti dobozában, jó állapotban
11984.

Rayond Weil női kvarc karóra. Aranyozott fém. Jelzett, garancia kártyával, eredeti dobozában, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
8
Maszk orosz / szovjet asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, üveg, bakelit. m:21cm
11985.

Maszk orosz / szovjet asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, üveg, bakelit. m:21cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
1
A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap Jelzett, működő, állapotban. Sorozatszám 65091 d:50mm / Silver Glashütte pocket watch
11986.

A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap Jelzett, működő, állapotban. Sorozatszám 65091 d:50mm / Silver Glashütte pocket watch

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Elgin 14K arany (Au) zsebóra. Jelzett szerkezet, tok. br 59,8 g d:45mm
11987.

Elgin 14K arany (Au) zsebóra. Jelzett szerkezet, tok. br 59,8 g d:45mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
EUR
,
411,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Felesütős falióra, korának megfelelő sérülésekkel, nincs kipróbálva, m:74cm
11988.

Felesütős falióra, korának megfelelő sérülésekkel, nincs kipróbálva, m:74cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
6
Régi falióra, fa tokban, ingával, nincs kipróbálva, m: 56 cm
11989.

Régi falióra, fa tokban, ingával, nincs kipróbálva, m: 56 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
3
Real Time ébresztőóra, mechanikus, működik, kopott, d:11cm
11990.

Real Time ébresztőóra, mechanikus, működik, kopott, d:11cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm
11991.

Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz