Órák Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2559903
11956
425
Watches
Sea Nevil mechanikus női karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:25mm 2705244
11957
425
Watches
3 db női kvarc karóra és zsebóra, vegyes állapotban, elemcserére szorulnak 2686770
11958
425
Watches
Anker mechanikus karóra, működik, kopásokkal, apró karcokkal, bőr szíj, d: 35 mm 2703692
11959
425
Watches
Movado fém tokos zsebóra, jelzett szerkezet, jelzett számlap. Működő, jó állapotban. d: 50 mm 2663156
11960
425
Watches
Anker digitális férfi karóra, fém szíjjal, működik, d: 32mm 2686344
11961
425
Watches
Lacoste quartz karóra, működik, apró kopások, d: 2,5 cm 2559510
11962
425
Watches
Jean Lardi quartz női karóra, opál számlapos, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:32mm 2709360
11963
425
80000
Watches
Omega de Ville, női karóra, mechanikus szerkezettel, apró karc nyomokkal, működik, d: 20 mm 2548497
11964
425
Watches
Nutzinger női mechanikus ékszeróra, fém lánccal, zodiákus jegyekkel díszített, működik, kopott, d:22mm 2686342
11965
425
Watches
Christian Dior karóra, quartz szerkezettel, működik, szép állapotban, d: 24 mm 2575393
11966
425
Watches
Hong Kong quartz kabátóra, működik, kopott, bőr szíjjal, d:60mm 2677211
11967
425
32000
Watches
Omega quartz férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, rossz szerkezet d:37mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft